elmas servis logo

Firmamız Hakkında

firmamız hakkında

Firmamız 2010 yılında firma olarak hizmet vermeye başlamıştır, 1996 yılının başından günümüze kadar bir çok kişi ve kuruma kaliteli hizmet veren firmamız 2010 yılında kendi yeni yerine taşınarak hizmet kapsamını daha da genişletmiştir. Hizmet kalitesi ve hızını her geçen gün arttıran firmamız İzmir geneline ve çevresi illere hizmet vermeye devam etmektedir.Güven ve mutlu müşteri felsefemiz ile sizlere kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. 

Personelimiz asgari 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir. 
Bornova merkezli firmamız kaliteli ve tecrübeli uzman personeli ile klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, şofben(elektrikli termosifon), bulaşık makinesi, derin dondurucu ve bunun gibi sayamadığımız birçok beyaz eşya ürünlerini çok kısa bir sürede servisini vermekte ve tamir bakım gibi hizmetleri sağlamaktadır. Yetkili servis olmamamıza rağmen teknik ekibimiz kendi alanlarında birçok fabrika ve kuruluşu yerinde ziyaret etmiş ve eğitimlerini almışlardır. Personelimizin tümü sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Geniş servis ağımız ile siz müşterilerimize randevu alınan saatte ulaşmaktayız. Tecrübemiz müşterilerimizin memnuniyeti ile sabittir. 
2000li yılların başında başlayan faaliyetlerimizin paralelinde oluşturduğumuz web sitesi, beyaz eşya servisleri arasında ilk olma özelliğini korumaktadır, yanı sıra takılan parça ve işçiliğimize verdiğimiz 1 yıl garanti ile de müşterimizi korumaktayız. 

Endüstriyel cihazların / makinelerin bakım ve onarımını yapmaktayız. 
Ayrıca endüstriyel nitelikli bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırınlar, soğuk hava depoları, et kıyma makineleri, hamur yoğurma makineleri, sebze doğrama ve patates soyma makineleri tamiri ve bakımında İzmir'de bir markayız. 

Tercihiniz için teşekkür ederiz.


telefon numaramız

 

Elmas Referanslar Arıza Nedenleri Sunduğumuz Hizmetler Servis Bölgeleri İletişim Bilgileri

©Copyright 2014 elmasteknik.com